Monitor Dell U4323QE 42.5 IPS UHD 4K | 210-BFIS
4 269,00 zł
3 470,73 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kluczowe parametry:
Przekątna ekranu
42.51"
Rozdzielczość
3840 x 2160 4K
Format
16:9
Typ Matrycy
IPS
Częstotliwość
60 Hz
Czas reakcji
5 ms
Jasność
350 cd/m2

Pomnóż swoją produktywność dzięki temu 42,5-calowemu monitorowi z obsługą wielu komputerów, 4 unikalnymi partycjami FHD za pośrednictwem iMST, ComfortView Plus i przewodowej sieci Ethernet.
Zaprojektowany z myślą o wielu potrzebach
Poznaj monitor zaprojektowany z myślą o wielu potrzebach. Większa produktywność i wygoda. Więcej opcji łączności niż kiedykolwiek wcześniej. Większa troska o środowisko naturalne.
Zadania podzielone na nawet cztery okna
Większa produktywność, dzięki podzieleniu za pośrednictwem technologii Internal Multi-Stream Transport (iMST) wyświetlacza na maksymalnie cztery oddzielne widoki Full HD, gdy monitor jest podłączony do jednego komputera. Nie jest wymagane oprogramowanie zewnętrzne ani rozdzielnik DisplayPort.
Sprawne wykonywanie wielu zadań i współpraca
Możesz pracować na czterech różnych komputerach, używając jednej klawiatury i myszy. Funkcje KVM i Auto KVM umożliwiają bezproblemowe przełączanie się z obsługi jednego komputera na drugi.
Porty szybkiego dostępu
Umieszczone z przodu, wysuwane porty USB-A i USB-C (ładowanie z mocą 15 W) umożliwiają wygodne podłączanie urządzeń peryferyjnych. Gdy już ich nie potrzebujesz, po prostu wsuń porty z powrotem, aby zachować estetyczny wygląd.
Zaprojektowany z myślą o wygodzie
Możliwość pochylania, obracania i ustawienia monitora na idealnej wysokości pozwala na wygodną konfigurację do całodziennej pracy. Dwa wbudowane, zintegrowane głośniki zapewniają czysty dźwięk.
Większa produktywność
Dzięki funkcji synchronizacji zasilania wystarczy wcisnąć przycisk, aby włączyć notebooka podłączonego do portu USB-C.
Doskonały obraz
Ciesz się wyrazistym obrazem w rozdzielczości 4K.
W trosce o wzrok
Nie nadwyrężaj wzroku dzięki funkcji ComfortView Plus, która redukuje promienie światła niebieskiego, a przy tym zapewnia świetne odwzorowanie kolorów.
Uzyskaj Pomoc
Masz pytania dotyczące urządzeń DELL?
Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego zespołu i przeprowadzimy przez proces zakupu.
Pliki do pobrania:
*DPS Software Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości, które mogą występować w poniższym opisie produktu. Opis został sporządzony przez producenta/autoryzowanego przedstawiciela producenta i na jego treść DPS Software Sp. z o.o. nie ma wpływu. Opis ten nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Dane techniczne
| Opis produktu | Dell UltraSharp U4323QE - monitor LCD - 4K - 42.51" |
| Rodzaj urządzenia | Monitor LCD - 42.51" |
| Klasa energii | Klasa G |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 52.1 W |
| Cechy | Koncentrator USB 3.2 Gen 2/USB-C, PD USB 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2451 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 1000:1 (dynamic) |
| Czas reakcji | 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Złącza | 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 2H Hard Coating |
| Napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) - z podstawką | 96.721 cm x 25.64 cm x 59.52 cm |
| Waga | 18.55 kg |
| Standardy Ochrony Środowiska | Tak EPEAT Gold |
| Zgodność z normami | RoHS, bez BFR, PVC-free |
| Gwarancja Producenta | Gwarancja na 3 lata |












