Monitor Dell P2423D 23.8 IPS LED QHD | 210-BDEG
1 140,00 zł
926,83 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kluczowe parametry:
Przekątna ekranu
23.8"
Rozdzielczość
2560 x 1440 QHD
Format
16:9
Typ Matrycy
IPS
Częstotliwość
60 Hz
Czas reakcji
5 ms
Jasność
300 cd/m2

24-calowy monitor Dell QHD P2423D
Zachowaj lepszą koncentrację na monitorze QHD 23,8" zoptymalizowanym pod kątem wysokiej wydajności i jasności.
Maksymalna produktywność. Maksymalny komfort.
- Zobacz więcej, zrób więcej: pracuj szybciej dzięki większemu obszarowi roboczemu na 23,8-calowym monitorze QHD.
- Wiele opcji łączności: możesz łatwo podłączyć urządzenia za pomocą kabli DisplayPort, HDMI, 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s i innych funkcji.
Niestandardowa konfiguracja pozwalająca uzyskać maksymalną wydajność
- Zaprojektowany z myślą o dobrym samopoczuciu: ComfortView Plus stale włączona, wbudowana osłona o niskiej emisji niebieskiego światła zmniejsza potencjalnie szkodliwe emisje niebieskiego światła bez wpływu na kolori.
- Łatwe dostosowanie: łatwy w obsłudze joystick umożliwia wygodne poruszanie się po menu i dostosowywanie ustawień monitora.
- Swobodna regulacja: ustaw optymalną orientację monitora poprzez przechylanie, obracanie i zmianę wysokości o maksymalnie 150 mm.
Zamień przestrzeń roboczą w zorganizowane centrum produktywności
- Większa wydajność: ultracienka ramka z trzech stron pozwala cieszyć się obrazem bez zakłóceń na wielu monitorach oraz zwiększyć produktywność o nawet 21% w przypadku użycia dwóch monitorów.
- Zawsze spójne kolory: technologia In-Plane Switching (IPS) pozwoli Ci podziwiać spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Dzięki pokryciu przestrzeni sRGB w 99% uzyskasz precyzyjne odwzorowanie kolorów w standardzie.
Praca wielozadaniowa na wyższym poziomie z programem Dell Display Manager
- Stała produktywność: funkcja EasyArrange pomaga szybko rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Można wybrać 1 z 38 gotowych układów i spersonalizować nawet 5 okien, co znacząco ułatwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie.
- Płynne przejścia: funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje układ okien i aplikacji po przerwaniu pracy oraz przywraca stan końcowy nawet po odłączeniu monitora.
- Wygodne skróty: skróty klawiszowe umożliwiają łatwe konfigurowanie ustawień zarządzania wyświetlaczem, co pozwala szybciej rozpocząć pracę.
- Zarządzanie na wiele sposobów: dzięki raportom dotyczącym zarządzania zasobami kierownik działu IT może szybko rejestrować i śledzić informacje o monitorach oraz konfigurować jednocześnie wiele z nich w ramach jednego procesu.
Ekologiczne podejście z myślą o teraźniejszości i przyszłości
- Standardy dotyczące ochrony środowiska: monitor jest wykonany w 85% z PCR (tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu odpadów pokonsumenckich)i i spełnia normy dotyczące ochrony środowiska, takie jak EnergyStar, TCO Certified Edge i EPEAT Goldi.
- Ekologiczne opakowanie: monitory Dell zostały zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym, dlatego są dostarczane w opakowaniach wykonanych w 100% z tektury z recyklingui.
- Oszczędność energii: oszczędzaj prąd dzięki funkcji PowerNapi, która przyciemnia ekran lub przełącza go w tryb uśpienia, gdy monitor nie jest używany.
- Wsparcie zrównoważonego rozwoju: firma Dell Technologies dąży do ograniczenia wpływu na środowisko na każdym etapie cyklu życia produktu.
Uzyskaj Pomoc
Masz pytania dotyczące urządzeń DELL?
Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego zespołu i przeprowadzimy przez proces zakupu.
Pliki do pobrania:
*DPS Software Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości, które mogą występować w poniższym opisie produktu. Opis został sporządzony przez producenta/autoryzowanego przedstawiciela producenta i na jego treść DPS Software Sp. z o.o. nie ma wpływu. Opis ten nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Dane techniczne
| Opis produktu | Dell P2423D - monitor LED - QHD - 23.8" - Zgodność z TAA |
| Rodzaj urządzenia | Monitor LCD z podświetleniem LED - 23.8" |
| Klasa energii | Klasa E |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 16 W |
| Cechy | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2058 mm |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 1000:1 (dynamic) |
| Czas reakcji | 5 ms (szybki), 8 ms (standardowo) |
| Złącza | HDMI, DisplayPort |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) - z podstawką | 53.78 cm x 17.957 cm x 49.611 cm |
| Waga | 5.45 kg |
| Standardy Ochrony Środowiska | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, Tak EPEAT Gold |
| Zgodność z normami | RoHS, NFPA 99, DisplayPort 1.2, bez BFR, HDCP 1.4, PVC-free, bez Rtęci |
| Gwarancja Producenta | Gwarancja na 3 lata |












