Lenovo ThinkPad P16v Gen 1 W11 Pro | i9-13900H | 32GB | 1TB | 21FC0019PB
13 410,00 zł
10 902,44 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kluczowe parametry:
Ekran
16"
Procesor
Intel i9-13900H
Dysk
1TB SDD
Pamięć
32GB RAM
Grafika
NVIDIA RTX A2000 Ada
System
Windows 11 Pro

Możliwości laptopów Lenovo ThinkPad P16v
Stacja robocza o wysokiej wydajności oferująca mobilność i dobry stosunek jakości do ceny. Intel vPro® z mocą obliczeniową Intel® Core™ 13. generacji. Superszybka pamięć operacyjna i pamięć masowa, opcjonalna dedykowana lub zintegrowana karta graficzna. Inteligentne chłodzenie i tryb specjalny zapewniający optymalną wydajność. Z łatwością radzi sobie z dużymi, ciężkimi zadaniami i wielozadaniowością. Zawiera tworzywa sztuczne i metal pochodzące z recyklingu, a także opakowanie wolne od plastiku.
Moc stacji roboczej, idealna do pracy w podróży
Stworzony dla twórców i profesjonalistów, którzy wymagają prawdziwej wydajności w podróży. Lenovo ThinkPad P16v (16, Intel) łączy w sobie moc wysokiej klasy stacji roboczej z prawdziwą mobilnością i w atrakcyjnej cenie. Ta stylowa mobilna stacja robocza wyposażona jest w technologię Intel vPro z procesorem Intel Core™ 13. generacji oraz warianty dedykowanej lub zintegrowanej karty graficznej w oszałamiającej, całkowicie nowej obudowie.

Wydajność, na którą możesz liczyć
Wyposażony w ogromną ilość ultraszybkiej pamięci i pamięci masowej, a także szereg szybkich portów i doskonałą łączność, ThinkPad P16v (16, Intel) zapewnia moc i wydajność do pracy z dowolnego miejsca. A gdy chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości, tryb Ultra Performance umożliwia błyskawiczne wykonywanie zadań wymagających dużych zasobów obliczeniowych.
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i dużych możliwościach konfiguracji
Dzięki współczynnikowi proporcji 16:10 i różnym wariantom wyświetlaczy, w tym o wysokiej wydajności i fabrycznie skalibrowanych kolorach, a także ekranowi dotykowemu, ThinkPad P16v (16, Intel) można skonfigurować tak, aby zapewniał maksymalną widoczność i klarowność. Ta mobilna stacja robocza jest również wyposażona w pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturę z klawiaturą numeryczną i szerokim TrackPadem. Możesz także wybrać hybrydową kamerę 5MP na podczerwień (IR), aby ulepszyć swoje połączenia konferencyjne i zamknąć przesłonę zapewniającą prywatność, gdy nie uczestniczysz w spotkaniu.

Ułatwia pracę przy dużych obciążeniach
Dzięki różnym certyfikatom niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), w tym Adobe Premier Pro, 3ds Max i HyperWorks, ThinkPad P16v (16, Intel) płynnie obsługuje aplikacje zoptymalizowane pod kątem wysokiego obciążenia, gdziekolwiek chcesz pracować. Posiada również zaawansowane chłodzenie z wlotem w klawiaturze i podwójnym wylotem ciepła z tylnego wentylatora, co zapewnia maksymalną wydajność przy dużych obciążeniach i łatwą wielozadaniowość.
Zaprojektowany tak, aby był bezpieczny i ekologiczny
Każdy ThinkPad jest chroniony przez ThinkShield – pakiet rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo sprzętu i oprogramowania, obejmujący zintegrowany czytnik linii papilarnych ułatwiający logowanie oraz samonaprawiający się BIOS, który może przywrócić wcześniejsze ustawienia systemu. ThinkPad P16v (16, Intel) przeszedł także testy MIL-SPEC pod kątem najwyższej niezawodności i trwałości. Składa się z komponentów pochodzących z recyklingu i jest dostarczany w opakowaniu niezawierającym plastiku. Posiada również liczne certyfikaty ekologiczne. Krótko mówiąc, ta mobilna stacja robocza jest idealna dla osób zajmujących się szkolnictwem wyższym, architekturą, inżynierią, tworzeniem oprogramowania i nie tylko.
Gniazda/Porty Lenovo ThinkPad P16v

- 1. Gniazdo karty Nano-SIM*
- 2. Gniazdo słuchawkowe (3,5 mm)
- 3. USB 3.2 pierwszej generacji (zawsze włączone)
- 4. USB 3.2 pierwszej generacji
- 5. Gniazdo zabezpieczające Kensington® Nano™
- 6. HDMI
Pozycje oznaczone * są dostępne tylko w wybranych modelach.
- 7. Czytnik kart SD Express 7.0
- 8. Czytnik kart inteligentnych*
- 9. USB4
- 10. USB4
- 11. Zasilanie (wąska końcówka)
Uzyskaj Pomoc
Masz pytania dotyczące sprzętu komputerowego Lenovo?
Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego zespołu i przeprowadzimy przez proces zakupu.
Pliki do pobrania:
*DPS Software Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości, które mogą występować w poniższym opisie produktu. Opis został sporządzony przez producenta/autoryzowanego przedstawiciela producenta i na jego treść DPS Software Sp. z o.o. nie ma wpływu. Opis ten nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Dane techniczne
| Opis Produktu | Lenovo ThinkPad P16v Gen 1 - 16" - Intel Core i9 - 13900H - vPro Enterprise - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Angielska - Europejska |
| Typ Produktu | Przenośna stacja robocza - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System Operacyjny | Win 11 Pro - angielski / polski |
| Technologia platformy | Intel vPro |
| Procesor | Intel Core i9 (13th Gen) 13900H / 2.6 GHz (5.4 GHz) / 24 MB Pamięć podręczna |
| Pamięć RAM | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Pamięć HDD/SSD | 1 TB SSD - NVMe,TLC |
| Napęd Optyczny CD/DVD | Bez napędu optycznego |
| Wyświetlacz | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - 142 ppi |
| Karta Graficzna | NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć Video | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Urządzenie wejściowe | Klawiatura, TrackPoint, UltraNav |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Klawiatura Numeryczna | Tak |
| Zintegrowana Kamera Internetowa | Tak |
| Praca w sieci | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Ochrona | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton, czytnik odcisków palców |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 36.5 cm x 26.2 cm x 2.466 cm |
| Waga | 2.2 kg |
| Lokalizacja | Język: polski / region: Polska |
| Standardy Ochrony Środowiska | Tak EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Gwarancja Producenta | Gwarancja 36 miesięcy |












