Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 W11 Pro | R7-7840U | 32GB | 1TB | 21K5000KPB
8 266,00 zł
6 720,33 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kluczowe parametry:
Ekran
14"
Procesor
AMD R7-7840U
Dysk
1TB SDD
Pamięć
32GB RAM
Grafika
AMD Radeon 780M
System
Windows 11 Pro

Możliwości laptopów Lenovo ThinkPad P14s
Wydajna, niedroga mobilna stacja robocza – nasza najcieńsza i najlżejsza. Procesor AMD Ryzen™ PRO, zintegrowana karta graficzna AMD Radeon™. Mnóstwo superszybkiej pamięci i miejsca na dane umożliwiające płynne wykonywanie zadań. Porty nowej generacji umożliwiające błyskawiczny transfer danych. Warianty wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, w tym ekran dotykowy. Certyfikowana przez ISV, zgodność z MIL-SPEC i bezpieczeństwo ThinkShield.
Zaprojektowany pod kątem wydajności
Nasza najcieńsza i najlżejsza mobilna stacja robocza, Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 (14, AMD), została zoptymalizowana pod kątem najwyższej wydajności. Została wyposażona w najnowsze procesory AMD Ryzen™ PRO i zintegrowaną profesjonalną kartę graficzną AMD Radeon™, która wraz ze sterownikami AMD PRO, jest idealna dla kreatywnych profesjonalistów, a także osób pracujących w edukacji i ochronie zdrowia. Posiada również tryb Ultra Performance, który zapewnia dodatkowe wzmocnienie i uwolnienie prawdziwej mocy maszyny.

Zoptymalizowany pod kątem mobilności
Idealny do użytku biurowego, pracy w domu i wszędzie pomiędzy, ThinkPad P14s Gen 4 (14, AMD) został zaprojektowany z myślą o wydajności, łatwości obsługi i mobilności. Dzięki dużej ilości szybkiej pamięci i dyskowi SSD ta mobilna stacja robocza może pochwalić się superszybkimi portami i doskonałą łącznością, a także dużą, szybko ładującą się baterią. W rezultacie możesz teraz zrobić więcej i pracować dłużej z dowolnego miejsca.
Urzekający design
Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s Gen 4 (14, AMD) jest wyposażona w wyświetlacze o przekątnej 14", w tym modele z ekranem OLED i warianty dotykowe – każdy wyposażony w technologię przeciwodblaskową. Dzięki dużemu współczynnikowi proporcji 16:10 idealnie nadaje się do wyświetlania wielu okien i większej ilości zadań bez utraty na jakości. Dostępna jest także opcjonalna kamera o rozdzielczości 5MP + na podczerwień (IR), która usprawnia rozmowy wideo, a także pełnowymiarowa klawiatura i zintegrowana przesłona zapewniająca prywatność. Wszystkie rozwiązania pomagają zwiększyć Twoją produktywność i bezpieczeństwo.

Zaprojektowana do działania
Wyposażony w certyfikaty niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), ThinkPad P14s Gen 4 (14, AMD) z łatwością radzi sobie z dużymi obciążeniami i niezbędnymi aplikacjami. Został poddany testom trwałości i niezawodności zgodnymi ze standardem MIL-SPEC. Ponadto, urządzenie zostało poddane ponad 200 testom kontroli jakości, aby zapewnić jego działanie w ekstremalnych warunkach – od arktycznej dziczy po pustynne burze piaskowe. Stacja jest dostępna w klasycznym kolorze Black i jest gotowa do pracy, gdziekolwiek będziesz chciał ją zabrać.
Wbudowane zabezpieczenia i ekologiczna odpowiedzialność
Dzięki pakietowi rozwiązań sprzętowych i programowych ThinkShield, ThinkPad P14s Gen 4 (14, AMD) zapewnia bezpieczną ochronę mobilnej stacji roboczej i danych. Urządzenie posiada discrete Trusted Platform Module (dTPM) zapewniający silne szyfrowanie danych, biometryczny czytnik linii papilarnych umożliwiający łatwe logowanie jednym dotknięciem oraz samonaprawiający się BIOS, który w razie potrzeby może przywrócić poprzednie ustawienia systemowe. Co więcej, P14s zawiera komponenty z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i jest dostarczany w opakowaniu wolnym od plastiku, co czyni go zrównoważonym wyborem.
Gniazda/Porty Lenovo ThinkPad P14s

- 1. Ethernet (RJ-45)
- 2. Thunderbolt™ 4
- 3. Thunderbolt™ 4
- 4. HDMI®
- 5. USB 3.2 pierwszej generacji (zawsze włączone)
Pozycje oznaczone * są dostępne tylko w wybranych modelach.
- 6. Gniazdo combo słuchawek/mikrofonu (3,5 mm)
- 7. Czytnik kart inteligentnych*
- 8. USB 3.2 pierwszej generacji
- 9. Miejsce na klucz bezpieczeństwa
Uzyskaj Pomoc
Masz pytania dotyczące sprzętu komputerowego Lenovo?
Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego zespołu i przeprowadzimy przez proces zakupu.
Dane techniczne
| Opis Produktu | Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 - 14" - AMD Ryzen 7 Pro - 7840U - AMD PRO - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Międz. Ang. |
| Typ Produktu | Przenośna stacja robocza - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System Operacyjny | Win 11 Pro - angielski / polski |
| Technologia platformy | AMD PRO |
| Procesor | AMD Ryzen 7 Pro 7840U / 3.3 GHz, do 5.1 GHz / 16 MB Pamięć podręczna |
| Pamięć RAM | 32 GB LPDDR5X (1 x 32 GB) |
| Pamięć HDD/SSD | 1 TB SSD - NVMe,TLC |
| Napęd Optyczny CD/DVD | Bez napędu optycznego |
| Karta Graficzna | AMD Radeon 780M |
| Urządzenie wejściowe | Klawiatura, TrackPoint, UltraNav |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Zintegrowana Kamera Internetowa | Tak |
| Praca w sieci | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Ochrona | Microsoft Pluton Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 31.77 cm x 22.69 cm x 1.79 cm |
| Waga | 1.34 kg |
| Lokalizacja | Język: polski / region: Polska |
| Standardy Ochrony Środowiska | Tak EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Gwarancja Producenta | Gwarancja 36 miesięcy |












