HP ProBook 650 G8 | i5-1135G7 | 512GB | 16GB | W10P | 3S8T4EA
5 736,00 zł
4 663,41 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kluczowe parametry:
Procesor
Intel i5-1135G7
Dysk
512GB SDD
Pamięć
16GB RAM
Grafika
Intel Iris Xe Graphics
System
Windows 10 Pro

Uzyskaj Pomoc
Masz pytania dotyczące sprzętu komputerowego HP?
Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego zespołu i przeprowadzimy przez proces zakupu.
Dane techniczne
| Opis Produktu | HP ProBook 650 G8 Notebook - 15.6"- Core i5 1135G7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 4G LTE-A |
| Typ Produktu | Notebook |
| System Operacyjny | Win 10 Pro 64-bit - angielski / polski |
| Technologia platformy | n/d |
| Procesor | Intel Core i5 (11. Gen.) 1135G7 / 2.4 GHz (4.2 GHz) / 8 MB Pamięć podręczna |
| Pamięć RAM | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Pamięć HDD/SSD | 512GB SSD - NVMe,TLC |
| Napęd Optyczny CD/DVD | Bez napędu optycznego |
| Wyświetlacz | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Karta Graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć Video | n/d |
| Urządzenie wejściowe | ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Klawiatura Numeryczna | Tak |
| Zintegrowana Kamera Internetowa | Tak |
| Praca w sieci | 802.11a/b/g/n/ac/ax,Bluetooth 5.1,Gigabit Ethernet |
| Bateria | 3 ogniwa - do 12.5 godziny |
| Charakterystyka | n/d |
| Ochrona | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców,czytnik kart inteligentnych |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 36.1 cm x 24.25 cm x 2.6 cm |
| Waga | 2.35 kg |
| Lokalizacja | Język: polski / region: Polska |
| Standardy Ochrony Środowiska | TCO Certified Notebooks 8 |
| Gwarancja Producenta | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 3 lata |












