HP ProBook 440 G8 | i5-1135G7 | 256GB | 8GB | W10P | 4B2P6EA
4 581,00 zł
3 724,39 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kluczowe parametry:
Procesor
Intel i5-1135G7
Dysk
256GB SDD
Pamięć
8GB RAM
Grafika
Intel Iris Xe Graphics
System
Windows 10 Pro

Uzyskaj Pomoc
Masz pytania dotyczące sprzętu komputerowego HP?
Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego zespołu i przeprowadzimy przez proces zakupu.
Pliki do pobrania:
*DPS Software Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości, które mogą występować w poniższym opisie produktu. Opis został sporządzony przez producenta/autoryzowanego przedstawiciela producenta i na jego treść DPS Software Sp. z o.o. nie ma wpływu. Opis ten nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Dane techniczne
| Opis Produktu | HP ProBook 440 G8 Notebook - 14"- Core i5 1135G7 - 8 GB RAM - 256 GB SSD |
| Typ Produktu | Notebook |
| System Operacyjny | Win 10 Pro 64-bit - angielski / polski |
| Procesor | Intel Core i5 (11. Gen.) 1135G7 / 2.4 GHz (4.2 GHz) / 8 MB Pamięć podręczna |
| Pamięć RAM | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Pamięć HDD/SSD | 256 GB SSD - NVMe,TLC |
| Napęd Optyczny CD/DVD | Bez napędu optycznego |
| Wyświetlacz | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Karta Graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Urządzenie wejściowe | ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Klawiatura Numeryczna | Tak |
| Zintegrowana Kamera Internetowa | Tak |
| Praca w sieci | 802.11a/b/g/n/ac/ax,Bluetooth 5.1,Gigabit Ethernet |
| Bateria | 3 ogniwa - do 12.75 godziny |
| Charakterystyka | Moduł Tile, czujnik światła otoczenia, HP Tamper Lock |
| Ochrona | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Waga | 1.38 kg |
| Lokalizacja | Język: polski / region: Polska |
| Standardy Ochrony Środowiska | TCO Certified Notebooks 8 |
| Gwarancja Producenta | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 3 lata |












